Úvod

Kvalifikace MČR neregistrovaných – Kamenice nad Lipou 14.5.2022

VÝSLEDKY KVALIFIKACE – KAMENICE NAD LIPOU – 14.5.2022
Číslo Název družstva Plné Dor Celkem Chyby Pořadí
9 PACOŠI SLAVONICE 725 376 1101 16 1
8 CTIRAD TROUBSKO 737 352 1089 10 2
11 KK TUČŇÁCI TŘEBÍČ 734 320 1054 11 3
5 YAKUZA DAČICE 720 333 1053 9 4
7 SKP JIHLAVA 723 321 1044 19 5
2 GPD 725 315 1040 28 6
1 LAZAŘI DAČICE 702 326 1028 19 7
10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 681 344 1025 16 8
6 HASÁCI 722 248 970 29 9
3 THE YOUNG GUNS 0 0 0 0 10
4 KC DARDA SLAVONICE 0 0 0 0 11

 

VÝSLEDKY KVALIFIKACE – KAMENICE NAD LIPOU – JEDNOTLIVCI – 14.5.2022
Pořadí Příjmení jméno Družstvo Plné Dor Celk Chyby
1 David Pešák PACOŠI SLAVONICE 176 115 291 2
2 Aleš Svěrák CTIRAD TROUBSKO 195 89 284 4
3 Milan Svěrák CTIRAD TROUBSKO 194 88 282 2
4 Dušan Šívr PACOŠI SLAVONICE 190 91 281 5
5 Milan Kříž LAZAŘI DAČICE 186 94 280 5
6 Romana Šárová SKP JIHLAVA 182 95 277 4
7 Vlastimila Cahová (h) KK TUČŇÁCI TŘEBÍČ 192 84 276 6
8 Petr Deyssig TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 176 98 274 1
9 Zdeněk Vrkoč TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 183 90 273 4
10 Jaroslav Holas KK TUČŇÁCI TŘEBÍČ 184 88 272 0
11 Aleš Macků YAKUZA DAČICE 192 79 271 2
12 Oldřich Zbíral CTIRAD TROUBSKO 181 87 268 2
13 Lukáš Smrčka (h) YAKUZA DAČICE 178 89 267 2
14 Roman Bureš LAZAŘI DAČICE 179 88 267 2
15 Jan Šuhaj PACOŠI SLAVONICE 166 100 266 4
16 Libor Homolka SKP JIHLAVA 179 87 266 4
17 Lukáš Zelenka GPD 197 69 266 9
18 Jiří Vojtíšek YAKUZA DAČICE 179 84 263 2
19 Patrik Jindra PACOŠI SLAVONICE 193 70 263 5
20 Aleš Denemarek KK TUČŇÁCI TŘEBÍČ 182 80 262 0
21 Ondřej Vaněk GPD 183 79 262 6
22 Petr Heimerle SKP JIHLAVA 180 80 260 5
23 Milan Švec HASÁCI 198 61 259 6
24 Miroslav Jedlička GPD 161 97 258 4
25 Tomáš Turek CTIRAD TROUBSKO 167 88 255 2
26 Brtník Antonín LAZAŘI DAČICE 169 86 255 6
27 Milan Kadrnožka GPD 184 70 254 9
28 Lukáš Pecha YAKUZA DAČICE 171 81 252 3
29 Libor Mátl HASÁCI 188 60 248 5
30 David Vavera TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 160 87 247 3
31 Lukáš Petrilák KK TUČŇÁCI TŘEBÍČ 176 68 244 5
32 Karel Loukota HASÁCI 181 60 241 5
33 Jan Čopák SKP JIHLAVA 182 59 241 6
34 Miroslav Vlček TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 162 69 231 8
35 Vojtěch Čurda LAZAŘI DAČICE 168 58 226 6
36 Josef Volf HASÁCI 155 67 222 13

 

Aktualizace 18.4.2022 – Konečné výsledky

1. Říza Team 12 10 0 2 54,5 : 17,5 956,7 20
2. Střítež 12 8 2 2 45,0 : 27,0 956,1 18
3. Tučňáci 12 7 1 4 47,0 : 25,0 945,3 15
4. Sršni 12 5 0 7 30,0 : 42,0 904,5 10
5. Číhalín 12 5 0 7 27,0 : 45,0 900,2 10
6. Mloci 12 3 2 7 25,0 : 47,0 865,4 8
7. Mimoni 12 1 1 10 23,5 : 48,5 879,3 3

Pořadí jednotlivců:

1. VACEK Petr Říza Team 10 256,9 173,2 83,7 2,5 (300)
2. PETRILÁK Lukáš Tučňáci 12 255,4 170,9 84,5 2,7 (285)
3. DENEMAREK Aleš Tučňáci 12 252,0 174,4 77,6 3,5 (284)
4. FUKAL Vlastimil Střítež A 9 250,4 170,2 80,2 5,6 (281)
5. KARPÍŠEK Milan Střítež A 9 246,0 167,1 78,9 3,4 (268)
6. NĚMEC Lukáš Říza Team 11 245,3 165,5 79,8 5,0 (268)
7. HOLAS Jaroslav Tučňáci 12 242,8 169,3 73,6 5,6 (269)
8. KARPÍŠEK Roman Střítež A 12 242,3 170,6 71,7 6,1 (267)
9. VEŠKRNA Martin Mloci 10 238,7 168,0 70,7 5,7 (261)
10. PAVLÍČEK Erik Sršni 11 238,0 167,3 70,7 5,3 (255)
11. KADLEC Antonín Číhalín 8 236,4 167,3 69,1 6,1 (261)
12. PAVLÍK Otakar Číhalín 8 236,3 164,5 71,8 5,1 (268)
13. MACEK Jiří Sršni 12 235,5 164,3 71,3 5,3 (262)
14. MALÝ Milan Mloci 10 232,9 164,4 68,5 6,5 (251)
15. ŠVEC Pavel Sršni 9 232,0 160,2 71,8 5,7 (250)
16. ROZSYPAL Tomáš Říza Team 10 229,6 159,5 70,1 6,1 (257)
17. OŠMERA Michal Říza Team 10 228,7 158,3 70,4 5,9 (258)
18. HLADÍK Ivan Střítež A 10 227,7 160,5 67,2 6,8 (246)
19. NAHODIL Zdeněk Mloci 12 227,3 164,2 63,1 11,4 (264)
20. TOMEČEK David Mimoni 12 220,2 152,6 67,6 8,3 (265)
21. VRZAL Radim Mimoni 8 212,8 153,9 58,9 9,8 (231)
22. FORTELNÁ Drahomíra Číhalín 9 212,7 153,3 59,3 8,9 (227)
23. KÜHWEG Milan Sršni 8 204,8 146,1 58,6 8,9 (227)
24. MATOUŠEK Oldřich Mloci 11 175,5 126,6 48,9 12,6 (197)
25. PRACHAŘ Tomáš Číhalín 1 259,0 181,0 78,0 5,0 (259)
26. KUTINA Petr Střítež A 4 255,8 175,0 80,8 2,3 (272)
27. CAHOVÁ Vlastimila Tučňáci 4 255,0 169,8 85,3 2,5 (263)
28. VRZAL Karel Mimoni 6 253,5 170,7 82,8 4,5 (272)
29. ČÁSTKA Josef st Číhalín 7 235,9 164,4 71,4 6,0 (272)
30. NEJEDLÝ Ivoš Říza Team 7 232,9 161,4 71,4 5,4 (254)
31. PROKEŠ Karel Číhalín 3 229,0 162,3 66,7 6,0 (245)
32. ŘEŽÁBEK Jiří Střítež A 2 226,5 163,0 63,5 6,0 (237)
33. VALÍK Radek Mimoni 7 222,0 158,9 63,1 7,0 (237)
34. BENEŠ Jiří Číhalín 6 221,7 151,3 70,3 15,5 (261)
35. ŘEZÁČ Petr Mimoni 6 220,5 153,0 67,5 6,8 (261)
36. PROKEŠ Jaromír Číhalín 1 218,0 161,0 57,0 10,0 (218)
37. KRUTIŠ Petr Sršni 4 213,8 151,8 62,0 8,0 (236)
38. URBÁNEK Jaromír Číhalín 1 211,0 161,0 50,0 12,0 (211)
39. OUJEZDSKÝ Roman Sršni 4 207,3 149,8 57,5 9,3 (222)
40. KRATOCHVÍL Pavel Mimoni 7 202,6 147,4 55,1 8,6 (230)
41. VRZALOVÁ Lenka Mimoni 2 196,0 146,5 49,5 10,0 (208)
42. DOBROVOLNÝ David Mloci 5 194,2 144,4 49,8 11,6 (204)
43. PALÁT Jiří Číhalín 3 180,3 132,7 47,7 13,7 (212)
44. ČERNÝ Josef Střítež A 2 172,5 129,5 43,0 15,0 (178)
45. DENEMARKOVÁ Marcela Tučňáci 8 165,0 116,8 48,3 13,4 (180)

Následující zápasy KK Tučňáci

Datum Čas Kuželna Domácí Hosté Dráhy Hráči
13.05.2022 17:00 TJ BOPO Velké Finále 1/2 Cahová
Denemarek
Denemarková
Holas
Petrilák
14.5.2022 13:30 TJ Kamenice nad Lipou MČR Cahová
Denemarek
Denemarková
Holas
Petrilák

 

 

Odehrané zápasy KK Tučňáci

 

Kasička

Aktuální stav k 06.03.2020 je 3.970,- Kč

 

Turnaje

 Kuželna Turnaj Soutěž Termín Rezervace Turné Vysočina

 

Statistika segmentových drah TJ BOPO Třebíč na 4x60HS od 1.9.2019